Кошик
14 відгуків
+380965542804
ООО "Баги Строй"

Про нас

Про компанію

 

Компанія «БагиСтрой» орієнтується на наданні послуг з влаштування вентильованих фасадів будинків, котеджів, заміських будиночків, а так само їх комплектацією фасадними матеріалами.

Наші співробітники

Колектив нашої компанії має у своїх лавах досвідчених фахівців, які мають за своїми плечима навчання у вищих навчальних закладах, що робить їх професіоналами своєї справи. Співробітники «БагиСтрой» стежать за тим, як розвивається будівельна індустрія, постійно підвищують кваліфікацію та відвідують спеціальні семінари та виставки.

Архітектори, дизайнери, проектувальники, будівельники та виконроби компанії роблять усе, щоб втілити задуми, плани і проекти клієнтів у мінімально короткі терміни з високою якістю. Вони використовують свої знання і навички для впровадження необхідних технологій в проекти і застосовують при цьому самі якісні матеріали.

Наші ціни

Наші роботи мають чітко обґрунтовану вартість, кошторис у доступній формі відображає, за які роботи платить клієнт. Кожен підтвердить, що низькі ціни не можуть гарантувати високу якість робіт, але ми розуміємо, що на вітчизняному ринку самим основним чинником є ціна. Тому ми працюємо над тим, щоб вартість вироблених нами будівельних робіт залишалася стабільною при незмінно високій якості. Виконуючи роботи будь-якої складності, ми дотримуємося одного правила – залишати наші ціни незмінними.

Терміни

Терміни, які будуть закінчені роботи – найважливіший фактор при оцінці діяльності компаній подібних до нашої. Це можна відстежити при спорудженні приміщень адміністративного та житлового призначення. Підприємець, який починає будівництво чи ремонт, планує свій бізнес-план на підставі певного терміну, ставлячи перед собою мету окупити вкладені кошти протягом якомога більш короткого періоду часу. Недотримання терміну виконання робіт несприятливо вплине на весь процес і звичайно викличе обов'язкове додаткове вливання фінансів, що вкрай небажано.

Якість робіт

Найважливіший атрибут нашої компанії – це поняття «надійність». Ми дорожимо своєю репутацією і здійснюємо суворий контроль за тим, як виконуються роботи, за стандартами якості та наявністю внутрішнього розпорядку. Це підтверджують постійний потік нових замовлень і їх позитивні відгуки. Наше кредо: «Задоволені клієнти – наша найкраща реклама.

Принципи, на яких ми опираємося при виконанні робіт:

 • Виконання зобов'язань та укладених договорів в строк;
 • Взаємні чесність і довіра до партнерів, замовників і підрядників;
 • Надання замовнику достовірної і повної інформації про вироблених роботах;
 • Прийняття пріоритетів і цілей замовника;
 • Конфіденційність при виконанні робіт;
Контакти
 • Телефон:
  +380933952372, ОМТС
 • Контактна особа:
  Вячеслав
 • Адреса:
  Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
 • Email:
  bagibud.ua@gmail.com